Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
8UMa Red-1 Devine
|
MUHC Seed Play TBD
|
TBD |
TBD |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
TBD
|
TBD |
TBD |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi White-6 McGowen
|
Chesterfield Turkey Jamboree
|
TBD |
TBD |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMa Red-2 Hoorman
|
MUHC Jam Playoffs/Finals
|
TBD |
TBD |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi Blue10 Merkel
|
None
|
TBD |
TBD |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Getz
|
St Peters- Blackwood
|
7:00 AM |
7:30 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Blackwood
|
STP-Getz
|
7:00 AM |
7:30 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Getz
|
CHA Team 4
|
7:30 AM |
8:00 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
STP Devine
|
7:30 AM |
8:00 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi White-8 Fields
|
Mereamec Sharks Thanksgiving
|
8:00 AM |
4:00 PM |
6297 Lemay Ferry Rd
|
6U1-Zboray
|
Affton
|
8:00 AM |
8:30 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Blackwood
|
Mid-Missouri Tigers
|
8:00 AM |
8:30 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
Affton 14U - A3-1 Sisco
|
8:20 AM |
9:20 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
8UMi Blue-8 Donaldson, 8UMa Blue-4 Boschert
|
Rockets, Rockets/STP Rowe
|
8:45 AM |
9:45 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8UMa Blue-3 Rowe
|
STP Merkel/Donaldson
|
8:45 AM |
9:45 AM |
St. Peters Rec-Plex South
|
6U1-Zboray
|
STP Girard
|
9:15 AM |
9:45 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMa Blue-1 Dietz
|
CHA
|
9:15 AM |
9:40 AM |
Maryville University Hockey Center
|
Peewee C3 Mallett
|
Cyclones 12U - C3
|
9:20 AM |
10:20 AM |
Centene CIC 4 Barn Rink
|
8UMi White-7 Wisdom
|
Rockets
|
9:45 AM |
10:45 AM |
Webster Ice Arena
|
6U1-Hensley
|
Meramec Sharks - Team 3
|
9:45 AM |
10:15 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Hensley
|
Chesterfield Hockey - Team 1
|
10:15 AM |
10:45 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi Red-3 Ketsenburg
|
Meramec - Domagalski
|
10:30 AM |
11:00 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Squirt B1 Heller
|
Decatur 10U - B1
|
10:40 AM |
11:40 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
8UMa White-3 Paul
|
STP Linder
|
11:00 AM |
11:30 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMa White-2 Richardson
|
Kirkwood
|
11:00 AM |
11:30 AM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi White-5 Linder
|
St Peters Ma White - Paul
|
11:00 AM |
11:30 AM |
Maryville University
|
16U A-Westhoff
|
Rockets 16U - A1
|
11:15 AM |
12:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
16U A-Westhoff
|
Rockets 16U-A1
|
11:15 AM |
12:45 PM |
St. Peters Rec-Plex South
|
8UMa White-4 Deptula
|
CHA Henry (A3)
|
11:30 AM |
12:00 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Ketsenburg
|
Chesterfield Turkey Jamboree vs Affton Brandt
|
11:30 AM |
12:00 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U-Kuntemeier
|
6U Turkey Jamboree: Ice Hawks 1
|
11:30 AM |
12:00 PM |
Chesterfield
|
Squirt A3 Cacioppo
|
Chesterfield 10U - A3
|
11:50 AM |
12:50 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
6U-Kuntemeier
|
6U Turkey Jamboree: STP Ketsenberg
|
12:00 PM |
12:30 PM |
Chesterfield
|
Peewee B1-2 Cafazza
|
Twin Bridges 12U - B1
|
12:00 PM |
1:00 PM |
Granite City
|
6U1-Ketsenburg
|
Chesterfield Turkey Jamboree vs STP Kuntemeier
|
12:00 PM |
12:30 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Peewee A1 Carapella
|
Meramec 12U A1
|
12:10 PM |
1:10 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMa White-1 Alvarado
|
Turkey Jamboree
|
12:15 PM |
12:45 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
6U1-Cleinmark
|
Chesterfield
|
12:30 PM |
1:00 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
8UMi Blue11 Fischer
|
STP Blue - Merkel
|
12:45 PM |
1:15 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Squirt B3-2 Pieber
|
Lady Liberty 10U - B3
|
12:50 PM |
1:50 PM |
Fenton
|
8UMa Blue-2 VanDeman
|
Chesterfield (White Jersey - Lobby Side)
|
1:15 PM |
1:45 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Bantam B1-2 Angelo
|
Springfield Kings 14U - B1 Gathard
|
1:30 PM |
2:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Bantam A1-2 Davie
|
Affton 14U - A1-1 Prospects
|
1:40 PM |
2:40 PM |
Affton
|
Peewee B1-1 Potocki
|
So. Illinois 12U - B1
|
1:45 PM |
2:45 PM |
McKendree PRO Rink
|
6U1-Cleinmark
|
Affton
|
1:45 PM |
2:15 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Peewee C1-2 Phillips
|
Decatur 12U - C1
|
2:15 PM |
3:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam B1-1 Winkler
|
Meramec 14U B1-2
|
2:30 PM |
3:30 PM |
All American
|
8UMa White-2 Richardson
|
STP Paul
|
3:00 PM |
3:30 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Squirt A2-2 Michael
|
Twin Bridges 10U - A2
|
3:10 PM |
4:10 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Peewee A2 Zucol
|
Kirkwood 12U - A2 Hallsten
|
3:30 PM |
4:30 PM |
Centene CIC 3 Plager Rink
|
Peewee C1-1 Saffer
|
Lady Falcons 12U - C1
|
3:30 PM |
4:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam B2-1 Everett
|
Meramec 14U B2-2
|
3:40 PM |
4:40 PM |
All American
|
Squirt C1-1 Cole
|
Kirkwood 10U - C1-1 Messey
|
3:40 PM |
4:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
8UMa Blue-1 Dietz
|
Mid MO Tigers
|
3:45 PM |
4:10 PM |
Maryville University Hockey Center
|
6U-Kuntemeier, 6U1-Bruce, 6U1-Ketsenburg
|
Affton Americans
|
4:00 PM |
5:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMa Blue-2 VanDeman
|
HC (White Jersey - Lobby Side)
|
4:15 PM |
4:45 PM |
Maryville University Hockey Center (MUHC)
|
Squirt A2-1 McFarland
|
Meramec 10U A2
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Kirkwood
|
4:45 PM |
5:45 PM |
Queeny Park Ice Rink
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
Kirkwood 14U - A2
|
4:45 PM |
5:45 PM |
Queeny
|
6U-Malawy, 6U1-Blackwood, 6U1-Cleinmark
|
Meramec Sharks
|
5:15 PM |
6:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt A1 Kulp
|
Affton 10U - A1
|
5:30 PM |
6:30 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
10U Rec C3-1 Brown
|
So. Illinois 10U - C3
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
6U-Hopfer, 6U1-Zboray, 6U-Ladd
|
Meramec Sharks
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Teams |
From |
To |
Location |
8UMi Blue-7 Fankhouser, 8UMi Blue-9 Schneider
|
7:15 AM |
8:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Peewee C2 Larkin
|
7:30 AM |
8:30 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee A3 Wisdom, Peewee B3 Liscombe
|
7:30 AM |
8:30 AM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
2010 Sting
|
8:00 AM |
9:00 AM |
Mills
|
8UMi Blue-5 Pfaender, 8UMi Blue10 Merkel
|
8:30 AM |
9:30 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Squirt B3-1 Luetkemeyer, Squirt C2-1 Ballard
|
8:45 AM |
9:45 AM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
U15 Sting
|
9:10 AM |
11:20 AM |
Mills
|
Squirt B2-1 Baeten
|
9:30 AM |
10:30 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam A3-2 Maschmidt
|
10:00 AM |
11:00 AM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2013 Sting
|
11:30 AM |
12:30 PM |
Mills
|
2012 Sting
|
12:40 PM |
1:40 PM |
Mills
|
18U AA-Royer
|
1:00 PM |
2:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt B2-2 Bextermueller
|
1:20 PM |
2:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
2011 Sting
|
1:50 PM |
2:50 PM |
Mills
|
Peewee B2 Sommerich
|
2:30 PM |
3:30 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
6U-Grossius, 6U-Ladd, 6U-Waltz
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
2009 Sting
|
3:00 PM |
4:00 PM |
Mills
|
2008 Sting
|
4:10 PM |
5:10 PM |
Mills
|
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
4:45 PM |
5:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
4:50 PM |
5:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
10U Rec C3-2
|
7:15 PM |
8:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Bantam B3 Opela
|
7:40 PM |
8:40 PM |
Mills
|
Bantam B1-3 Meyer
|
8:50 PM |
9:50 PM |
Mills
|